Golfové hřiště webkamery

Golf Club Praha

Golf Club Praha

Golf Club Praha je opravdovou golfovou výzvou. Je totiž nejen jedním z nejstarších golfových klubů v Čechách, ale i jedním z nejnáročnějších hřišť v České republice. Golfové hřiště Praha webkamera. Hřiště je situováno 15 minut od centra Prahy a jen 10 minut z letiště.

Golf club Sokolov

Golf club Sokolov

Hřiště se nachází v nadmořské výšce 430 m n.m. a rozkládá se na prostoru cca 100 ha. Výškový rozdíl nejvyššího a nejnižšího místa na hřišti činí 42 m. Klimatické prostředí je příznivé pro dosažení dlouhé golfové sezóny. Celková délka 18-ti jamkového hřiště s parem 72 je 6288 m. Webkamera golfového hřiště Sokolov.

Golf Hořehledy

Golf Hořehledy

Přírodní devíti jamkové golfové hřiště PilsnerGolf Resort Hořehledy se nachází v obci Hořehledy, mezi Spáleným poříčím a Novými Mitrovicemi. PilsnerGolf Resort Hořehledy je moderní golfové hřiště nacházející se nedaleko města Plzeň. Hřiště se rozkládá na malebném venkově a nabízí hráčům jedinečné prostředí pro jejich golfové zážitky. PilsnerGolf Resort je obklopen krásnou přírodou, která dodává hřišti jedinečnou atmosféru. Hráči mohou obdivovat okolní kopce, jezera a lesy, zatímco hrají své kolo golfu. K dispozici je restaurace, golfový obchod, úložné prostory pro golfové vybavení a prostory pro trénink a výuku.