Poslanecká sněmovna

Poslanecká sněmovna

Přímý přenos z poslanecké sněmovny parlamentu ČR. Zde můžete vidět na živo dění z poslanecké sněmovny. Online webkamera běží denně 24 hodin, a vy tak máte možnost vidět, kteří politici byli u klíčových zasedání a jak hlasovali. Parlament České republiky živě.

Vaše hodnocení

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 77 Průměrně: 3.6]
OstatníPraha
Subscribe
Upozornit na
guest
14 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Alena
Alena
27. ledna 2022 13:48

Pan Fiala neodpověděl na dotaz. Nákup naší el. energie, na burze v Lipsku a tím nehorázné ceny. My se podílíme na atommových elektránách a máme nákup z burzy za nejvyšší ceny. ŽÁDÁME NAŠÍ VLÁDU, ABY OKAMŽITĚ UKONČILA KUPČENÍ S NAŠÍ EL. ENERGIÍ. CHCEME ODEBÍRAT A HRADIT NAŠÍ EL. ENERGII, PŘÍMO OD NAŠEHO VÝROBCE!!!!!!!!

Pavel Dvořák
Pavel Dvořák
11. března 2021 16:11

Nejlépe vyjadřuje hlasování podle nejlepšího vědomí a svědomí ten plešatej šíbr a jemu podobní z opozice, když stojí před soukmenovci a ukazuje palec nahoru a nebo dolu.

Ivana
Ivana
11. března 2021 11:54

Jak si může někdo přijít do poslanecké sněmovny bez roušky anebo respirátoru? Já když nebudu mít respirátor tak mě do obchodu nikdo nepustí.Tak se divím že Vás ochranka pustí bez respirátoru.Narizeni platí pro Všechny! Nebo Vy jste výjimka???

Alena
Alena
17. února 2021 23:51

POKUD NĚKDO, UPŘÍMNĚ, MYSLÍ NA OBČANY,A CHCE SPRARAVEDLIVÉ VOLBY, JAK VRDÍ PAN Judr.. RYCHECKÝ, musel by udělat skutečnou změnu k lepšímu. Jediné správné a poctivé volby jsou, když každá strana i hnutí, musí jít do voleb pouze za svojí stranu, nebo hnutí. PODVODNÁ PODPORA KOALIC, JE NEPŘÍPUSTNÁ. JSEM VOLIČKA DÁVÁM VŽDY HLAS POUZE JEDNÉ STRANĚ. KOOALICEMI PUZE UMOŽŇUJETE STRANÁM, ABY SE UDRŽELY V POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ I KDYŽ JE VOLÍ HRSTKA LIDÍ.. pokud to myslíte vážně se spravedlivými volbami, tak koalice dovolíte až po volbách, podle výsledků. V OPAČNÉM PŘÍPADĚ Z NÁS DĚLÁTE HLUPÁKY.

rostislav
rostislav
20. ledna 2021 12:41

chci být poslancem

Pavel
Pavel
22. prosince 2020 8:21

Vy, co máte plnou hubu demokracie, tak nevím, proč urychleně neplníte všechna vládní nařízení a doporučení – vše je podle vaší demokracie schváleno sněmovnou demokratickou většinou. Sdělovací prostředky, zejména ČT a ČR MUSÍ LIDEM V české republice v tomto duchu hlásat pouze demokraticky zvolenou vládou přijatá opatření. Tyto popularizovat a s přesvědčením vštěpovat národu k úspěšné realizaci. Ostatní sdělovací prostředky mohou do vlády bušit, ale vy – demokratická opozice – a ČT a ČR v rámci výsledků demokratických voleb a většinového schválení sněmovnou, toto vše popularizovat i v případě vašeho nesouhlasu– no, a čekat na výsledky\ příštích voleb. Když zvolí… Číst vice »

Anna
Anna
28. dubna 2020 17:16

Vážení poslanci z řad opozice, dříve než něco nahlas řeknete, zamyslete se nad obsahem a souvislostmi, prosím. Z vašich příspěvků jasně vyplývá, že jste nějak zapomněli, že žijeme v roce 2020 a ne v socialismu, kdy se stát musel postarat o všechny. Žijeme již dost dlouho v úplně jiném systému, kdy odpovídá každý za sebe, za svoji firmu/společnost a to s celou odpovědností tzn. i finanční. Uráží mě, když o podnikatelích hovoříte jako hlupácích, kteří nepřežijí pár týdnů, kteří nemají žádné finanční rezervy. Svědčí to o skutečnosti, že a) hrajete špinavou politickou hru, b) vaše schopnosti provést si řádnou analýzu… Číst vice »

Pavel
Pavel
7. dubna 2020 7:37

.. právě sleduji tiskovou konferenci strany Piráti – jak je možné, že nad obrazovkou běží požadavek nutnosti dodržovat odstup od ostaních osob 2 metry a představitelé= této strany stojí před mikrofony jeden vedle druhého ?
Pro ně pravidla nouzového stavu neplatí ??

Miki
Miki
28. ledna 2021 18:13
Reply to  Pavel

NE

Anonymní
Anonymní
13. listopadu 2018 13:57

No to je neskutečné, co se to ve sněmovně děje!

Anonymní
Anonymní
13. dubna 2018 10:00

mnoho let jsme čekali na jeho uzákonění – konečně Proč znovu usilujete o jeho zmírnění – chceme společnost zdravou a ne, aby zde měli zelenou lidé se svými návyky? jak chcete vychovávat děti, kteří mají takové vzory. Myslím, že ve sněmovně je mnoho důležitých zákonů, s kterými se je třeba řešit. vaše uspokojení má být v tom, že lidi chráníte a ne ,že ekonomika je na prvním místě – potřebujeme společnost morální. když v restauraci i když měli odděleně kuřáci bylo to tam cítit – a mě dráždí kdekoli vidím poházené špačky. Důslednost – chceme kvalitu vašeho rozhodování. Přeji Vám… Číst vice »

Anonymní
Anonymní
27. října 2015 10:28

Proč není možno se připojit do sněmovny ?