Poslanecká sněmovna

Poslanecká sněmovna

Přímý přenos z poslanecké sněmovny parlamentu ČR. Zde můžete vidět na živo dění z poslanecké sněmovny. Online webkamera běží denně 24 hodin, a vy tak máte možnost vidět, kteří politici byli u klíčových zasedání a jak hlasovali. Parlament České republiky živě.

Vaše hodnocení

[Celkem: 68   Průměr: 3.8/5]
OstatníPraha

6
Poslat nový komentář

avatar
Anna
Host
Anna

Vážení poslanci z řad opozice, dříve než něco nahlas řeknete, zamyslete se nad obsahem a souvislostmi, prosím. Z vašich příspěvků jasně vyplývá, že jste nějak zapomněli, že žijeme v roce 2020 a ne v socialismu, kdy se stát musel postarat o všechny. Žijeme již dost dlouho v úplně jiném systému, kdy odpovídá každý za sebe, za svoji firmu/společnost a to s celou odpovědností tzn. i finanční. Uráží mě, když o podnikatelích hovoříte jako hlupácích, kteří nepřežijí pár týdnů, kteří nemají žádné finanční rezervy. Svědčí to o skutečnosti, že a) hrajete špinavou politickou hru, b) vaše schopnosti provést si řádnou analýzu… Číst vice »

Pavel
Host
Pavel

.. právě sleduji tiskovou konferenci strany Piráti – jak je možné, že nad obrazovkou běží požadavek nutnosti dodržovat odstup od ostaních osob 2 metry a představitelé= této strany stojí před mikrofony jeden vedle druhého ?
Pro ně pravidla nouzového stavu neplatí ??

Anonymní
Host
Anonymní

No to je neskutečné, co se to ve sněmovně děje!

Anonymní
Host
Anonymní

mnoho let jsme čekali na jeho uzákonění – konečně Proč znovu usilujete o jeho zmírnění – chceme společnost zdravou a ne, aby zde měli zelenou lidé se svými návyky? jak chcete vychovávat děti, kteří mají takové vzory. Myslím, že ve sněmovně je mnoho důležitých zákonů, s kterými se je třeba řešit. vaše uspokojení má být v tom, že lidi chráníte a ne ,že ekonomika je na prvním místě – potřebujeme společnost morální. když v restauraci i když měli odděleně kuřáci bylo to tam cítit – a mě dráždí kdekoli vidím poházené špačky. Důslednost – chceme kvalitu vašeho rozhodování. Přeji Vám… Číst vice »

Anonymní
Host
Anonymní

Proč není možno se připojit do sněmovny ?