Radio online - Český rozhlas

ČRo 3 – Vltava

Český rozhlas 3 – Vltava je kulturní stanicí. Vltava je velkou syntézou všech druhů kultury a umění. Klademe velký důraz na to, aby program souzněl s Vaším denním rytmem ve všední den i o víkendu, s tím, jak se mění Vaše vnímavost a pozornost během dne. Radio Vltava naživo.

ČRo Brno

Český rozhlas Brno je nejstarší, největší a především nejposlouchanější regionální stanicí Českého rozhlasu. Brněnské vysílání nabízí mimořádně pestrou hudební nabídku, od populárních a folklórních písní až po vážnou hudbu, a srovnatelnou pestrost v žánrech zpravodajských, publicistických i zábavných. Spustit ČRo Brno.

ČRo D-Dur

Český rozhlas D-dur vysílá 24 hodin denně klasickou hudbu od renesance až po tvorbu 21. století. Stanice je určena pro „vážné zájemce o vážnou hudbu“, i pro ty, kteří potřebují klasickou hudbu jako příjemného společníka k práci a odpočinku. Spustit D-Dur naživo.

ČRo Olomouc

Český rozhlas Olomouc je považován za kulturní instituci pečující o národní kulturní bohatství, za jednu z předních kulturních institucí Olomouckého kraje. Český rozhlas Olomouc dnes denně naladí 120 tisíc posluchačů nejen v Olomouckém kraji. Radio Olomouc naživo.

ČRo Ostrava

V současné době vysílá Český rozhlas Ostrava denně od 5:00 do 21:00 hodin. Každý den Vám tým zaměstnanců Českého rozhlasu Ostrava přináší z budovy ve Šmeralově ulici v centru města aktuální informace z regionu spolu s příjemnou, především českou hudbou i spoustu zajímavých pořadů. Live radio Ostrava.

ČRo Pardubice

Český rozhlas Pardubice – veřejnoprávní stanice vysílající pro celý Pardubický kraj – je všude tam, kde se děje něco důležitého a významného. Jednoduše řečeno vysílá z celého kraje pro celý Pardubický kraj. Spustit Český rozhlas Pardubice.

ČRo Plzeň

Český rozhlas Plzeň naplňuje zákon tím, že podává rychlé a objektivní, vyvážené a ověřené informace o životě obyvatel v obou krajích západních Čech. Z vysílačů na území tohoto regionu, vysílá zvlášť pro Plzeňský a Karlovarský kraj odpolední zpravodajské relace, které běží od 16:00 do 17:45 hodin. Poslouchat radio Plzeň.