Oblíbená česká inzerce nově už i na Slovensku

Prodáváte-li dům, auto nebo si hledáte práci, pak Vám pomůže Xinzerce.cz. Rychle a jednoduše prodat, koupit nebo najít, to je heslo oblíbené české inzerce zdarma. Žádná registrace, žádné složité hledání a žádné aukce. A co na to uživatelé? Každým dnem stovky nových inzerátů, tisíce návštěvníků a nabízené zboží za více než 100 miliónů korun měsíčně.

„V září 2009 jsme spustili pro Slovenské uživatele Xinzerce.cz slovenskou inzerci zdarma, kde najdou to nejlepší z naší české verze v slušivém oranžovém designu“ říká Dan Kolligen, produktový manažer Xinzerce.cz a dodává: „dostali jsme už první kladné ohlasy a slovenská inzerce se pomalu začíná plnit místními inzeráty“. Slovenskou inzerci najdete pod názvem Xanonce.sk – slovenská inzercia zdarma, anonce a prehľadný bazar. Tímto držíme slovenské verzi palce a přejeme ji minimálně stejné úspěchy jako v Čechách.

Xinzerce.cz je přední český inzertní portál nabízející anonci a inzerci zdarma. Mezi nejvýznamnější služby inzerce patří inzerce práce, inzerce bydlení nebo nabídky ojetých vozů. Poměrně novou a oblíbenou službou je inzerce zvířat zdarma, ifauna. Ifauna, jak se někdy inzerci zvířat říká, je služba pro všechny chovatele psů, koček, okrasného ptactva, koní i hospodářských zvířat nebo hlodavců. Hitem anonce zvířat je v současné době zejména rubrika nabízející okrasné ptactvo a papoušky na prodej.